SOFFA, 1900-talets mitt.

SOFFA, 1900-talets mitt.

Lackerat böjt stål. Karmar i teak. Rottingflätning i sits och rygg. Höjd 75, längd 101, sitthöjd 32 och bredd 68 cm.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK