DÄCKSTOLAR, Stockamöllan, 1900-talets andra hälft

Brännmärkt, fällbar. Lackad bok. Brickbord monterat. Höjd ca 92 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK