PARTI FLINTGODS, 5 delar, Rörstrand, sent 1800-tal.

Majolikatillbringare. Servisdelar med dekor av svenska herrgårdar, uppläggningsfat, 2 djupa tallrikar samt assiett. L 21-37.

Smärre skador, krackelyr och nagg. Tillbringare med större lagning.

Lähtöhinta
600 SEK