TOALETTBORD, "3-179", ur "Skandinett"-serien, Sven Ekström och Gunnar Myrstrand, 1960-tal.

Ek, delvis fanerad. Två lådor. Brännmärkt. Längd 111, bredd 46, höjd 122 cm.

Bruksslitage, ytliga repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK