VILSTOL/FÅTÖLJ, "Togo", Michel Ducaroy, Ligne Roset, 1900/2000-tal.

Läderbeklätt skumgummi med djuphäftade detaljer. Etikettmärkt. Längd 103, bredd 103, höjd 70 cm.

Slitage, repor och fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK