FÅTÖLJ, Georg Thams, Vejens Polstermöbelfabrik, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Fast stoppad rygg och sits. Klädd i skinn. Märkt med etikett.

Slitage. Repor och märken. En lös fästning. Skinn med slitage, bristningar och mindre hål.

Lähtöhinta
2 500 SEK