685029

BLYGLASFÖNSTER, 3 st, 1900-talets första hälft.

Ramar i målat trä. Färgat blyinfattat glas. Längd 53-54 cm, bredd 53-54 cm, höjd 6 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall. Fläckar. Sprickor. Senare målning. Rost. Avslag.

Lähtöhinta
3 000 SEK