MEDALJ, 18 k guld Carl XVI Gustav, 1973. Vikt ca 70 g.

Den ena sidan med motiv av Carl XVI Gustav, den andra med sittande kvinna. Diameter ca 4 cm.

Slitage, märken och mindre repor.

Lähtöhinta
13 500 SEK