MATTA, rölakan, monogramsignerad PB, 1900-talets andra hälft, ca 250x165 cm.

Gråmelerad botten med stiliserad blomsterdekor.

Bruksslitage. Fläckar.

Muut tiedot

Se även 685910.

Lähtöhinta
1 500 SEK