MATSERVIS, 55 delar, porslin, KPM Berlin, 1900-talets mitt

Vit med förgyllda kanter. 24 mattallrikar, 8 djupa tallrikar, 8 förrättstallrikar, 9 assietter, 2 uppläggningsfat, 1 såsskål, 1 terrin med lock, 2 saltkar.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK