PARTI BÖCKER, 20 stycken, mestadels facklitteratur kring vapen och militaria, 1800/1900-tal.

Bland annat "Vapnens historia" J. Alm, "The flintlock" Lenk, Urquhart, Hawyward, "Wallace collection collection catalogues, Arms and armor Vol I o II, Furniture, Sculpture", "Haandskydevaabens bedömmelse", Johan F Stöckel, med flera.

Ej fullständigt genomgånga. Skador. Fläckar och gulnad.

Lähtöhinta
2 000 SEK