Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

MÄRKDUKAR, 8 st, Allmoge, 1800-tal.

Med olika motiv och storlekar. Ca 27 x 36, 34 x 36, 30 x 28, 47 x 26, 34 x 35, 27 x 28, 42 x 19, 19 x 20 cm.

Slitage, repor och märken samt mindre skador. Missfärgning.

Lähtöhinta
4 000 SEK