SKYLT, Svenska Rallyt, Midnattssolen, 1900-talets andra hälft.

Målad masonit. Svenska Rallyt Midnattssolen 26. Bredd 45, höjd 26,5 cm.

Smärre slitage och repor. Borrade hål för fästning.

Lähtöhinta
1 200 SEK