BUTIKSHYLLA, Göteborgs kex, 1900-talets början.

Vitmålad. Målad text Göteborgs kex Kungl. Hovleverantör. Tre lutande hyllplan att ha glasade kexburkar på. Bredd 81, djup 20, höjd 131 cm.

Ranglig. Slitage och repor. Smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK