BYRÅ, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med teak. Sex lådor, beslag av mässing. Bredd 84. Djup 45. Höjd 110 cm.

Slitage, repor och märken. Slagen sockel.

Lähtöhinta
2 000 SEK