STOL, plast, "Casalino" designad av Alexender Begge, Casala, Tyskland, 2000-tal.

Röd plast, svängda karmar. Djupstämplad Casala.

Slitage. Möjligen solblekt.

Lähtöhinta
1 500 SEK