SKRIVBORD, "Wing", Design House Stockholm, enligt uppgift köpt 2013.

Svartlackerat trä och mfd. Två lådor i sargen, med frästa handtag. Längd 113, bredd 60, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Mindre fläckar och ytliga repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK