FIGURER, 3 st, porslin, bl a Royal Copenhagen, Rosenthal, 1900-talets andra hälft.

Liggande tiger, Royal Copenhagen. Sittande hundvalp, Rosenthal. Sittande lejon, Bing & Gröndahl. Höjd ca 14-16 cm.

Några repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK