Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

VÄSKA, "Grand Shopping Tote", Chanel.

Svart quiltad caviar skinn med guldfärgade beslag. Framsida prydd med CC logo, baksida med ficka. Fodrad i svart tyg, invändigt två större fack med vardera mindre fack samt ett mitt fack med dragkedja. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad. Ca 41 x 26 x 15 cm. Tillhörande dustbag samt kort medföljer.

Nyskick. Smärre slitage.

Lähtöhinta
25 000 SEK