Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

SIDEBOARD, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med jakaranda, rektangulär, fronten med fyra skjutdörrar, invändigt hyllor samt lådor, invändig belysning, ryggen stämplad Denmark, längd 190, bredd 44, höjd 108 cm. Intyg från Jordbruksverket medföljer.

Bruksslitage, repor, upptill bakre kant med fanerskada. Blekt. Mittersta dörren har flertalet skador. Skena för öppning av mitten dörren saknas.

Lähtöhinta
3 000 SEK