LOCKURNOR, 2 st, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft.

Dekor av fåglar, blommor och bladverk. Höjd ca 10 cm.

Ytskikr med slitage. Några repor och glasyrdefekter. Nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK