SIDOBORD, ett par, "Frisco", Folke Ohlsson, Tingströms, 1900-talets tredje kvartal.

Skivor fanerade med valnöt. Upphöjda kanter på långsidorna. Brännmärkta. Längd 77 cm, bredd 55 cm, höjd 52 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK