STOLAR, 7 st, Sibast Furniture, Danmark, 1900-talets mitt.

Stommar i ek. Ryggbrickor fanerade med teak. Flätade sitsar i rotting. Brickmärkta.

Bruksslitage. Fläckar. Rotting med skador och bortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK