ARITHMOMETER, Odhner´s No 10516, 1900-talets början.

Metall, monterad på trä. Längd 35, bredd 16, höjd 14 cm.

Ej funktionstestad. Slitage, rost, trädelar med slagskador.

Lähtöhinta
2 000 SEK