Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Louis Vuitton

(Ranska, Founded in 1854)
Louis Vuitton
(Ranska, Founded in 1854)

VÄSKA, "Houston", Louis Vuitton.

Vernis monogram-canvas i grönt med detaljer i ljust läder och guldfärgad metall. Invändigt fodrad i blått, två fack varav ett med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in Spain". Ca 29 x 14 x 25 cm.

Slitage. Repor. Märken. Invändigt skadat foder intill dragkedjan. Ställvis blekt/fläckig.

Lähtöhinta
2 500 SEK