SKÅP, omkring år 1900.

SKÅP, omkring år 1900.

Betsat trä. Tudelat. överdel med genombrutet krön, skuren dekor. Glasat dörrpar med bakomliggande hyllplan. Ett hyllplan under dörrpar. Bredd 69. Djup 35. Höjd 175 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor och märken. Mindre avslag.

Lähtöhinta
2 000 SEK