689427

STRÖARE och SALTKAR, silver och glas, Göteborg 1935 respektive svenska importstämplar.

Höjd 14 respektive 3,5 cm.

Bruksslitage. Otydlig mästarstämpel på ströare.

Lähtöhinta
1 500 SEK