Empire

(1810-1840)
Empire
(1810-1840)

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, empire, 1800-talets första hälft.

Räfflad pelare. Dekor av bladverk. Rund fot. Höjd 20 cm.

Slitage. Repor. Några bucklor.

Lähtöhinta
8 000 SEK