BYRÅ, 1950/60-tal.

BYRÅ, 1950/60-tal.

Teak. Fyra lådor i sargen. Längd 82, bredd 40, höjd 87 cm. Nyckel finns.

Slitage, ställvis hårdare. Fanerskador, slagskador och repor. Träspricka i ena lådans sarg. Undre lådan något svåröppnad. Låset kärvar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK