689974

ARMBAND, med odlade pärlor och små briljantslipade diamanter, totalt ca 0,50 ct, 1900-talets mitt.

Ø ca 6,00 mm. Tvåradigt. Med svensk importstämpel. 18K vitguld. Längd 20 cm. Totalvikt ca 22 g.

Ojämnheter i ytan. Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK