SOFFBORD, 1900-talets tredje kvartal.

Ljus stenskiva. Benställning i lackad och betsat trä. Längd 160, bredd 50, höjd 52 cm.

Smärre slagskador på benställningen samt repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK