VÄGGTEXTIL, "Tranor", Helene Wennerfors, Borås Jacquardväfveri, 1970-tal.

Dekor av tranor i gråvitt mot brun botten. Uppsydd på trästänger. Etikettmärkt. Ca 210x130 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK