BESTICK, silver, 20 delar, silver, K G Markströms Guldsmeds AB, Uppsala, 1900-talets andra hälft. Totalvikt ca 760 g.

9 bakelsegafflar, 1 mindre gaffel, 1 soppsked, 2 såsskedar, 1 tårtspade, 1 matgaffel, 1 stor sked, 1 ostgaffel, 1 fiskkniv
2 mindre fiskknivar, Mema, Eskiltuna.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK