SOFFGRUPP, 3 delar, Ekornes, Svane Norge, 1900-talets andra hälft.

Stomme av ek, lösa stoppade dynor, längd 160 samt 190 cm, hörnbord 70 x 70, höjd 42 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK