KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft.

Fanerat med björk. Dörr med infälld oval spegel och bakomliggande hyllplan. Bredd 106. Djup 54. Höjd 197 cm.

Lås saknas. Slitage, repor och märken. Ställvis kraftiga stötmärken.

Lähtöhinta
4 000 SEK