WILLCOCKS, Flora Poetica or Poetry on Flowers, London 1835.

Med handkolorerade blomsterplanscher, 9,5 x 14 cm.

Slitage, fläckar, bokbandet med smärre skador, ej genomgången.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt namnteckning: Mary Willcocks.

Lähtöhinta
2 000 SEK