690503

ARMBAND, förgyllt silver, bl a diamanter och rosenkvarts.

Blomformation med ovala cabochonslipade stenar. Olikfärgad kvarts. Elastiskt armband i fyra rader. Motivets diameter ca 33 mm. Armbandets bredd ca 20 mm. Innermått ca 17 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK