FÄLLBORD, 1800-tal.

FÄLLBORD, 1800-tal.

Fällbar skiva med rotfaner. Tredelad pelarfot. Längd 49 cm, bredd 34 cm, höjd 70 cm.

Bruksslitage. Blekt samt fläckar. Sprickor. Lagningar. Skiva med bortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK