SLIPSAR, 4 st. Hermés, Christian Dior 2 st., Lanvin. 1900-talets sista kvartal.

Dekor i blått, vitt, svart och ljusblått. Längd ca 135 cm vardera.

Smärre slitage. Någon fläck.

Lähtöhinta
1 500 SEK