BÖCKER, 2 st, med träsnitt, Japan, 1800-tal.

23 dubbelplanscher samt 3 enkla reps. 24 dubbelplanscher samt 2 enkla.

Slitage. Fläckar. Ej genomgångna. En med lös pärm.

Lähtöhinta
1 500 SEK