KRIGSAFFISCHER, 8 st, bla Keep it under your hat!, England 1940-tal.

Bladstorlek 38 x 25,5 cm. Oramade.

Slitage, några gulnade, veck, smärre riss, någon mindre fläck.

Lähtöhinta
2 000 SEK