Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

KRIGSAFFISCHER, 9 st, bla Order of the Day issued by The Prime Minister, England 1940-tal.

Bladstorlek ca 76 x 50 cm. Oramade.

Slitage, veck, några med kantskador, riss, några gulnade samt med mindre fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK