SOPHIA ELISABETH BRENNER (1659-1730), Poetiske skrifter, Stockholm 1713.

Titel i svart och rött. Samtida helband av skinn. 17 x 22 cm.

Slitage, fläckar, första och sista sidorna med kantskador, namnteckningar och smärre anteckningar i bläck, skadat bokband, lös i ryggbindningen, ej genomgången.

Lähtöhinta
2 500 SEK