SPEGEL samt VÄGGHYLLA, Axel Kjersgaard, Danmark, 1960-tal

Hylla i ek samt spegel i teak. Hyllan märkt. Spegelns bredd ca 44, höjd ca 80. Hyllans längd ca 51, djup ca 22, höjd ca 15 cm.

Slitage, repor och stötmärken.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?