SPETSDOSA, silver, Nils Tornberg, Linköping 1802. Vikt ca 62 gram.

Spetsoval. Invändigt förgylld. Monogram i botten. Längd 8 cm.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK