Korut
692348

COLLIER, med odlade saltvattenpärlor och lås i 18K guld med briljantslipad diamant, ca 0,10 ct, Ole Lynggaard.

Låset stämplad med svensk kontrollstämpel. Tvåradigt. Ø ca 7,30 mm. Var och en rad är tagbar. Längd 42 cm. Totalvikt ca 62 g.

Mindre ojämnheter på ytan. Mindre slitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK