PARAPLY, Paco Rabanne, 1980-tal

Stomme i guldfärgad metall. Vit botten med blomstermotiv. Handtag i plexiglas. Märkt "Paco Rabanne". Längd ca 81 cm.

Slitage. Smutsig. Fläckig.

Lähtöhinta
1 500 SEK