ARMRING samt MANSCHETTKNAPPAR, ett par, silver med vita pastestenar.

Armring, Norge med svenska importstämplar. Stel. Inre diameter ca 6 cm. Manschettknappar, ett par med vita pastestenar, G Kaplans, Stockholm, 1969. Längd ca 2 cm. Totalvikt ca 36 g.

Slitage. Manschettknapparna med anlöpning och mindre repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK