VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med mahogny. En glasad dörr med bakomliggande hyllplan. Glasade gavlar. Beslag av mässing. Bredd 70. Djup 35. Höjd 147 cm.

Slitage. Repor och märken. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK