SOFFBORD, möjligen Karl-Erik Ekselius, JOC Möbler, Vetlanda. 1960-tal.

Teak. Rektangulär skiva med ljusare kantbård. Höjd 40, längd 180, bredd 50 cm.

Slitage och märken. Repor.

Lähtöhinta
1 800 SEK